ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ Η ΣΥΝΔΕΣΗ

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ Η ΣΥΝΔΕΣΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αγαπητοί players, για να μπείτε στον server μας παρακαλούμε, διαβάστε αυτό το άρθρο: https://greeksamp.forumgreek.com/n1-news

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Σχετικά με Admins και Bans...

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Σχετικά με Admins και Bans... Empty Σχετικά με Admins και Bans... Παρ Ιαν 27, 2012 4:58 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Λοιπόν, επειδή έχω βαρεθεί να ακούω banned players να μπαίνουν με άλλα ονόματα και να βρίζουν ή να λένε ότι έφαγαν άδικο ban, σκέφτηκα κάτι που υπάρχει σε μεγάλα forums (δεν ξέρω αν υπάρχει σε κάποιο sa-mp server).

Τι είναι αυτό που σκέφτηκα; Δείτε:

1) Οι admins είναι υποχρεωμένοι να βάζουν το Όνομα, Ημερομηνία και το reason του Ban που έδωσαν σε κάποιον παίχτη σε ένα συγκεκριμένο topic που θα φτιαχτεί για αυτό τον λόγο.
2) Αν είναι δυνατό να βάζουν μια εικόνα με το παράπτωμα του παίχτη πχ, βρισιες, airbreak κτλ. (ΠΡΟΕΡΕΤΙΚΟ)

Πλεονεκτήματα;

1) Οι Admins θα έχουνε αποδείξεις όταν κάποιος παίχτης έκανε κάτι και τι.
2) Θα είναι ποιο εύκολο για τον owner όταν κάποιος κάνει unban apply, να βρει γιατί έγινε ban.
3) Αυξάνονται οι επισκέψεις στο forum. (Razz)


Επίσης, όταν κάποιος παίχτης έχει όντος αδικηθεί και έχει αποδείξεις για αυτό, να δημιουργηθεί ένα ακόμα topic στο οποίο ο παίχτης θα βάζει το Όνομα, Ημερομηνία που έφαγε το άδικο ban και το reason που έγραψε ο admin (σημαντικό).

Αν είναι αλήθεια αυτά που λέει ο παίχτης, τότε γίνεται unban στο όνομα που είχε (και ip αν δεν άλλαξε) και ο Admin που έκανε το παράπτωμα θα πέρνει 1 πόντο ποινής. Στους 5,3,2 ποντους ή ότι επιλέξει ο owner, ο admin θα τρώει demote σε 0 level.


Αυτή η ιδέα είναι σίγουρα δίκαιη και στις 2 πλευρές (admins - players) και σίγουρα δεν θα αδικήτε κανένας.

Αν δεν συμφωνεί κάποιος να γράψει -1 και τον λόγο που δεν θέλει να εφαρμοστή στον server.

Υ.Γ: Επειδή προσωπικά κάθε μέρα έχω αυτές τις ιστορίες, δίνω την ευκαιρία τους παίχτες που δεν με θέλουν για admin και λένε ότι κάνω άδικα ban, να το αποδείξουν...

2Σχετικά με Admins και Bans... Empty Απ: Σχετικά με Admins και Bans... Παρ Ιαν 27, 2012 6:02 am

[HSD]Thebaze1

[HSD]Thebaze1
Admin
Admin

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ lol! lol!

http://www.greeksamp.com

3Σχετικά με Admins και Bans... Empty Απ: Σχετικά με Admins και Bans... Παρ Ιαν 27, 2012 6:36 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Το ξέρω οτι το διάβασες, τώρα τράβα και κάνε τα topic, ξεκινάμε από σήμερα...

4Σχετικά με Admins και Bans... Empty Απ: Σχετικά με Admins και Bans... Παρ Ιαν 27, 2012 6:40 am

[HSD]RiCkAo98[TJD]

[HSD]RiCkAo98[TJD]
Moderator
Moderator

Και π.χ. λεω εγω τωρα, αν καποιος admin φαει demote θα μπορεσει να ξαναγινει admin?

5Σχετικά με Admins και Bans... Empty Απ: Σχετικά με Admins και Bans... Παρ Ιαν 27, 2012 7:10 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Δεν ξέρω, ο baze αποφασίζει!

6Σχετικά με Admins και Bans... Empty ... Παρ Ιαν 27, 2012 1:15 pm

[HSD]Stamos

[HSD]Stamos

Ωραίος Ράφα φαίνεται οτι έχεις απόλυτο δίκιο. Μόνο που δεν έχω ban (και ούτε θέλω να έχω Razz)

7Σχετικά με Admins και Bans... Empty Απ: Σχετικά με Admins και Bans... Παρ Ιαν 27, 2012 11:11 pm

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Το ξέρω ότι έχω δίκαιο! Το κάνω αυτό για τους εξυπνάκηδες που λένε ότι κάνω άδικα bans κτλ, να αποδείξουν αυτό που λένε!

8Σχετικά με Admins και Bans... Empty Απ: Σχετικά με Admins και Bans... Δευ Ιαν 30, 2012 12:43 pm

stavros97



re paidia na kanete ban ton variemecyclon kala mou ta exei pri3ei autos o an8rwpos!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης