ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ Η ΣΥΝΔΕΣΗ

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ Η ΣΥΝΔΕΣΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αγαπητοί players, για να μπείτε στον server μας παρακαλούμε, διαβάστε αυτό το άρθρο: https://greeksamp.forumgreek.com/n1-news

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Drift event καθε παρασκευη No2

+13
Nakazato
BlackWorld
i20
[HSD]Theodore_
[MWD](SoVe)
XxSmithxX
Dr1FTLuDa
[HSD]Pr.volaw
[HSD]John1[TJD]
[HSD]Rafaellos
[HSD]K1ll3R
[HSD]RiCkAo98[TJD]
[HSD]Thebaze1
17 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Ιαν 30, 2012 2:44 am

[HSD]Thebaze1

[HSD]Thebaze1
Admin
Admin

Καλησπερα baze1 εδω.

Λοιπον επειδη δεν γινοντε παρα πολλα ενδιαφεροντα πραματα στο σαμπ αποφασισαμε καθε παρασκευη να εχουμε Drift event
δηλαδη γραφετε σε σχολιο το ονομα σας ποσο καιρο κανετε drift και σε ποια clan ειστε στα ελληνικα παντα αλλιως δεν διαβαζοντε αυτα που γραφετε
και τυχεα διαλεγω αναμεσα σας ποιοι θα αγωνιστουν με ποιος και μετα οι νικητες μεταξυ τους μεχρι να υπαρξει ενας μονο ο νικητης αυτης της παρασκευης θα παρει 300,000,000 $ στο σερβερ μας και οι εγγραφες για τον διαγωνισμο ισχυουνε μεχρι την παρασκευη 19:00 η ωρα και ο διαγωνισμος ξεκιναει απο τις 21:00 μεχρι και τις 23:00 Τελος, ο νικητης εαν το θελει και ο ιδιος μπορει να συμμετεχει και σε ενα απο τα βιντεο μας οπως αυτο εδω : https://www.youtube.com/watch?v=UAkQ_V0704Y + 1 εβοδαμαδα δωρεαν VIP



Έχει επεξεργασθεί από τον/την [HSD]Thebaze1 στις Παρ Φεβ 03, 2012 3:26 am, 2 φορές συνολικά

http://www.greeksamp.com

2Drift event καθε παρασκευη No2 Empty [HSD]RiCkAo98[TJD] Δευ Ιαν 30, 2012 3:41 am

[HSD]RiCkAo98[TJD]

[HSD]RiCkAo98[TJD]
Moderator
Moderator


[HSD]RiCkAo98[TJD] στο παιχνιδι.
Driftαρω 6 μηνες περιπου.
Ειμαι στην clan του σερβερ μας HSD(Hard Style Drifters) και στην clan του Nakazato και Luda TJD(The Japan Drifters).
Καλη τυχη παιδες!

3Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Drift Event καθε παρασκευη Νο2 Δευ Ιαν 30, 2012 3:46 am

[HSD]K1ll3R



λεγομαι [HSD]K1ll3R driftaro 4 μηνες ειμαι στην clan Hard Style Drifterz και θα ηθελα να συμμετεχω στο drift event


Καλη επιτιχια σε ολους



4Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Ιαν 30, 2012 4:08 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Name: [HSD]Rafaellos
Clan: HSD

5Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Ιαν 30, 2012 4:10 am

[HSD]John1[TJD]



Γεια σας ειμαι ο [HSD]John1[TJD] ειμαι στους HardStyleDrifters και στην TeamJapanDrift.Κανω 6-7 μηνες δριφτ στο σερβερ.Θα ηθελα να παρω μερος στο νεο event.

6Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Ιαν 30, 2012 4:11 am

[HSD]Pr.volaw



[HSD[TJD]Pr.volaw 6 μηνες Drift ειμαι στην ομαδα του Server και στου Νakazato και του Luda..
καλη επυτηχια!

7Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Για το event Δευ Ιαν 30, 2012 4:14 am

Dr1FTLuDa



LuDa[TJD][HSD][NK] TeamJapanDrift=TJD,HardStyleDrifters=HSD,NightKids=NK.Driftaro εδω και 5-6 χρονια και παιδια καλη επιτιχεια Smile (και αυτην την φορα πιστευω πως θα ειναι πιο καλος αγωνας)

8Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Ιαν 30, 2012 10:48 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Απορια: Ποιος σας ζητησε να βαλετε τον καιρο που κανετε drift; Αν και οι περισσοτεροι λετε οτι σας ερθει...

9Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Ιαν 30, 2012 11:35 am

[HSD]Thebaze1

[HSD]Thebaze1
Admin
Admin

γραφετε σε σχολιο το ονομα σας ποσο καιρο κανετε drift και σε ποια clan ειστε

affraid affraid affraid affraid

http://www.greeksamp.com

10Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Ιαν 30, 2012 1:52 pm

XxSmithxX

XxSmithxX

[GR]XxSmithxX

No clan

dunno πόσο καιρό Very Happy

11Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Τρι Ιαν 31, 2012 4:34 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

[HSD]Thebaze1 έγραψε:
γραφετε σε σχολιο το ονομα σας ποσο καιρο κανετε drift και σε ποια clan ειστε

affraid affraid affraid affraid

Ποτε το βαλες αυτο ρε μαλακα; :Ρ

12Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Drift event καθε παρασκευη No2 Πεμ Φεβ 02, 2012 6:42 am

[MWD](SoVe)



EIMAI O [MWD]SoVe
ΚΑΝΩ DRIFT6 ΜΗΝΕΣ
ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΙΝ CLAN ΤΩΝ MostWantedDRifters

13Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Drift Event Πεμ Φεβ 02, 2012 8:56 am

[HSD]Theodore_



Καλησπερα,

Γεια σας παιδια ειμαι ο [HSD]Theodore_ και κανω γυρο στα 3 χρονια drift HSD=Hard Style Drifting

Θελω να συμμετεχω και εγω μονο για την πλακα αλλα αμα νικησω ακομα καλυτερα καλυ επιτυχια σε ολα τα παιδια που θα συμμετεχουν!!!!

Greeksamp για μια ζωη

14Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Πεμ Φεβ 02, 2012 9:04 am

i20



i20

no clan

1 μήνα

15Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Πεμ Φεβ 02, 2012 11:29 am

BlackWorld



BlackWorld Στο παιχνιδι.
κανω drift περιπου 3-4 μηνες.
No clan!!
Καλή τύχη σε ολους μαγκες Wink ας καιρδισει ο καλητερος!!! pirat

16Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Gia To DriftEvent Παρ Φεβ 03, 2012 1:38 am

Nakazato

Nakazato

Vrm Na leo sinexeia ta idia apla metra kai emena mesa sto event k elpizo na einia kalytera authn tn fora gt tin proigoumeni fora den trelathika kiolas distixos ade kalh tixh se olloys!

http://www.nightkidssss.blogspot.com/

17Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Gia to event re gamwto :P Παρ Φεβ 03, 2012 1:41 am

RoRoNoA_ZoRo



8a mpw, an kai 3erw pws 8a xasw...

18Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Παρ Φεβ 03, 2012 4:11 am

Tushss$



Λέγομαι [RD]Tushss$[DKZ] στο παιχνίδι. Smile
κάνω drift περίπου 2-3 μήνες. Razz
ειμαι σε αυτους τους clan RD=Ruthless Drifters και DKZ=Drift-King-Z. Wink

Καλή επιτυχία σε ολους...οσοι σημετεχουν!! Laughing

ομως εγω μπορει να μην παραβρεθω Sad αλλα ελπιζω να προλαβω κατι να δω τουλαχιστον!!!! Cool

19Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Cyz App D-event Παρ Φεβ 03, 2012 8:35 am

[HSD]Cyclon

[HSD]Cyclon

Ign?=[HSD]Cyclon[TJD
ντριφταρο περιπου στους 5,5 μηνες +
κλαν?=Hard Style Drifter(zz))
καλη επιτιχια ΓΛ
ΗΣΔ ΨΥΨΛΟΝ
να νικισι ο πιο μαλακας =Δ

20Drift event καθε παρασκευη No2 Empty Απ: Drift event καθε παρασκευη No2 Δευ Φεβ 20, 2012 10:18 am

bomstyler

bomstyler

Για σας μελενε bombstyler και ειμαι στην κλαν του σακι [MWD]MostwantedDrifter και στην [NDC]NosDriftersClan και θα ειθελα να σιμετεχω στο event ααααααα και ντριφταρω 3 με 4 μηνες

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης