ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ Η ΣΥΝΔΕΣΗ

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ Η ΣΥΝΔΕΣΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αγαπητοί players, για να μπείτε στον server μας παρακαλούμε, διαβάστε αυτό το άρθρο: https://greeksamp.forumgreek.com/n1-news

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

NEW V.I.P System by Rafaellos V1!

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1NEW V.I.P System by Rafaellos V1! Empty NEW V.I.P System by Rafaellos V1! Πεμ Φεβ 02, 2012 3:53 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Λοιπόν, έφτιαξα ένα νέο V.I.P System το οποίο θα χρησιμοποιεί ο server (GreekSamp).

Καταρχάς έχει 3 level. Silver, Gold και Premium!

Commands:

Silver: /vcredits, /vheal, /varmour, /vflip, /vasay, /vcount.

Gold: /vgodon, /vgodoff, /vmycolor, /vweaps, /vlockcar, /vunlockcar + Silver Commands.

Premium: /vspec, /vpsecoff, /vannounce + Silver & Gold Commands + κάτι που μπορεί να μπει αλλά είναι έκπληξη. Αν μπει, θα σας ενημερώσω!

Για τις τιμές, μην με ρωτάτε εμενα, μάλλον θα τα βάλει ο baze ή εδώ ή σε άλλο post.


Φυσικά αυτό είναι το πρώτο release οπότε να περιμένετε και άλλα commands.

Credits:

Rafaellos
SA-MP Wiki
SA-MP Forums Help Section

Ακούω σχόλια!

2NEW V.I.P System by Rafaellos V1! Empty Απ: NEW V.I.P System by Rafaellos V1! Παρ Φεβ 03, 2012 12:59 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

NEW V.I.P System by Rafaellos V1.1

Commands:

/viplist Για τους online V.I.P

Silver: /vcredits, /vheal, /varmour, /vflip, /vasay, /vcount, /vmyweather, /vmyskin, /vjetpack.

Gold: /vgodon, /vgodoff, /vmycolor, /vweaps, /vlockcar, /vunlockcar, /vtcars + Silver Commands + s0beit/cleo allowded!

Premium: /vspec, /vpsecoff, /vannounce + Silver & Gold Commands + s0beit/cleo allowded!


Bug Fixed:

- /vips, δεν δουλεβε σωστα - εγινε /viplist


Credits:

Rafaellos
Thebaze1
SA-MP Wiki
SA-MP Forums Help Section
LuxAdmin


Συντομα νεο update με περισσοτερα commands!

3NEW V.I.P System by Rafaellos V1! Empty Απ: NEW V.I.P System by Rafaellos V1! Κυρ Φεβ 05, 2012 7:24 am

[HSD]Rafaellos


Moderator
Moderator

Rafa's V.I.P System V1.2


Commands:

/viplist Για τους online V.I.P

Silver: /vcredits, /vhelp, /vip, /vheal, /varmour, /vflip, /vsay, /vcount, /vmyweather, /vmyskin,/vjetpack, /viparea, /exitviparea, /vlabelon, /vlabeloff.

Gold: /vgodon, /vgodoff, /vmycolor, /vweaps, /vtcars, /vlockcar, /vunlockcar, /vspa. +Silver Commands, + m0d s0beit/cleo allowded!

Premium: /vspec, /vspecoff, /vannounce. +Silver & Gold Commands, + m0d s0beit/cleo allowded!


Bug Fixed:

none


Αλλαγές:

- Έγιναν αλλαγές στο /vsilver, /vgold, /vpremium, μπήκανε σε dialog.

- Το /vasay έγινε /vsay

- Το /vlabelon βάζει πάνω απο το heal bar του παίχτη σας, την λέξη V.I.P (δεν φαίνεται σε σας, μονο στους άλλους)

- Το /vip είναι πληροφορίες σχετικά για τις αγορές vip.


Credits:

Rafaellos
Thebaze1
SA-MP Wiki
SA-MP Forums Help Section
LuxAdmin

Testers:

Rafaellos
Luda
Stamos

Αν υπάρξει επόμενο release, θα το βάλω εδώ. Αν έχετε ιδέες για commands, κάνε reply.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης